Itaka opinie

Portret użytkownika Lukas Koladko
Offline

Jak oceniacie wakacje z Itaką
?

n.d.
czw., 23/08/2012 - 10:29
Gość
Portret użytkownika Gość
Chciałabym ocenić organizatora - firmę ITAKA z którą byłam na Cyprze. Rezydentka - super w 100% - rzeczowa i pomocna. Jestem natomiast rozczarowana kosztem wycieczki fakultatywnej. Skorzystałam z wycieczki "Safari + Laguna" drugiego dnia pobytu. Kupiłam ją od rezydentki, ponieważ na tą wycieczkę trzeba było się zapisać od razu po spotkaniu informacyjnym w pierwszym dniu i nie miałam szansy sprawdzenia cen w mieście. Efekt? Moje totalne niezadowolenie z wycieczki, gdyż w ITACE musiałam za nią zapłacić 90 EUR, podczas gdy ta sama wycieczka kosztowała w porcie 33 EUR. Rozumiem, że jest przebitka, ale nie prawie 300% - przegięcie na maxa... BP Najlepsze Wakacje - mogę polecić w 100%. Szukałam oferty last i spod ziemi wyciągnęli dla mnie ofertę. Szukali rozwiązania, dopóki nie byłam usatysfakcjonowana.
wt., 13/08/2013 - 21:01
Portret użytkownika Agata
Offline
A to i ja w ramach odświeżenia tematu przed sezonem, podzielę się pozytywną opinią. Byłam z Itaką w Egipcie, Turcji, a teraz wybieram się na Kretę (mają w świetnej cenie w maju) i muszę powiedzieć, że ani razu nie byłam rozczarowana. Poza tym to chyba najlepsze biuro jeśli chodzi o ofertę lastów. Zawsze można znaleźć coś ciekawego i w rozsądnej cenie.
ndz., 11/05/2014 - 22:05
Portret użytkownika ankagorska
Offline
ja byłam z Itaką raz w Egipcie i też nie narzekam, wszystko było zorganizowane w 100%, hotel i wszystkie atrakcje na wysokim poziomie. Śmiało polecam
pt., 11/07/2014 - 08:16
podróżniczka (gościnnie)
Portret użytkownika Gość
Z Itaką podróżowałam już kilkakrotnie: Egipt, Kreta, Zakynthos, Kenia, Turcja x2 i cóż mogę powiedzieć - nie mam zastrzeżeń. Rezydenci w porządku, wszystko dopięte, jasne informacje, pomoc jeśli potrzebna - łatwo osiągalna. dla mnie są w porządku :)
pon., 21/07/2014 - 13:00
Bratek (gościnnie)
Portret użytkownika Gość
byłem z Itaką na tzw lastach - mają bardzo dobre ceny - tu zawsze mogę liczyć na ludzi z NajlepszeWakacje.pl którzy pomogą przy wyborze oferty :) standard usług Itaki na dobrym poziomie i nawet jak płaciłem mało to standard w porządku i bez zarzutu. Polecam.
wt., 21/10/2014 - 13:05
Molka (gościnnie)
Portret użytkownika Gość
Byłam na lastach, a teraz szykuję się na firsta. Itaka wypuściła fajną ofertę - Latozajawkę. Nawet, jeśli szef zmieni mi termin urlopu, nie stracę kasy i nie będę musiała dopłacać za przesunięcie terminu. Ceny tez są fajne. :)
pt., 31/10/2014 - 11:14
Portret użytkownika Maja Koladko
Offline
ja byłam z Itaką na wakacjach - ostatnio w Turcji i mogę spokojnie powiedzieć, że są w porządku. Rezydenci punktualni, dobra informacja, ludzie zadowoleni z wycieczek fakultatywnych - bardzo dużo informacji przekazanych, choć w drodze powrotnej (wycieczka do Kapadocji) mogliby sobie darować jeżdżenie po tzw fabrykach "złota, futer czy innych garnków - strata czasu, ale wiem, że tak ma każdy organizator. złego słowa powiedzieć nie mogę choć ważny jest wybór samego hotelu, żeby te wakacje rzeczywiście były ok i samo nastawienie :) generalnie polecam wakacje z Itaką.
Pozdrawiam ciepło, Maja tel 664 304 664 maja @ najlepszewakacje.pl
śr., 05/11/2014 - 17:54
Portret użytkownika Agata
Offline
A widzieliście Lato 2016? Nie wiem jak Was, ale mnie przyjemnie zaskoczyli nowościami. Na nowości i ceny zawsze można u nich jednak liczyć. :)
wt., 27/10/2015 - 13:54
Portret użytkownika Ewelina
Offline
Ja jestem jak najbardziej zadowolona! Właśnie wróciłam z ich "toskańskiej przygody" i było super! Rezydenci bardzo pomocni, hotelowe warunki super, jedzonko było pyszne, nie wspomnę o widokach , wycieczkach i degustacji win! Teraz tez się bardzo opłaca bo mają taką ofertę odnowa cenowa i jest po prostu taniej! Także ja jak najbardziej na plus!
wt., 29/05/2018 - 11:07

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <u> <i> <b> <url> <img> <email> <quote>

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
To pytanie zapobiega spamowi.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.