Wyjazdy grupowe - dlaczego my?

Poszukujesz pomysłu na wyjazd dla pracowników lub partnerów? Chcesz obdarować swoich Klientów niezapomnianym prezentem? Potrzebujesz zintegrować zespół? Skorzystaj z naszego doświadczenia!
 
Wyjazd integracyjny  to najbardziej ceniony sposób inwestycji w ludzi. Dobrze zaplanowany i zorganizwoany program incentive odgrywa znacznie większą rolę w procesie integracji i motywacji niż dodatkowe nagrody pieniężne.
Wyjazd, na którym uczestnicy wkonują zadania zespołowe, pozornie nie związane z pracą, uczy ich współpracy i koordynacji działań w różnych warunkach. Pracownicy wracają z takich wyjazdów wypoczęci, szczególnie zmotywowani i chętni do dalszego działania i zwiększenia wysyłku na rzecz firmy.
Jeśli chcesz wybrać się w większej grupie znajomych lub zorganizować zjazd rodzinny nad brzegiem ciepłego morza również Ci w tym pomożemy.
 
Dział Grup organizuje wyjazdy integracyjne, motywacyjne oraz o charakterze szkoleniowym dla firm i osób prywatnych, od kameralnych aż po liczące nawet kilkaset osób.
 
Gwarantujemy:
  •  opracowanie indywidualnych ofert zgodnie z potrzebami oraz z programem uzależnionym od założeń biznesowych oraz budżetu
  • najciekawsze i najmodniejsze miejsca i regiony na świecie
  • wybrane hotele spełniające oczekiwania zamawiającego
  • kompleksową organizację wyjazdu: zakwaterowanie, ubezpieczenie, wyżywienie, transport oraz różnorodne atrakcje np.: gry integracyjne, zajęcia sportowe, tematyczne, kulturalne, wieczory zapoznawcze, sporty ekstremalne
  • opiekę w czasie wyjazdu oraz wysoką jakość świadczonych usług

Wybrane zrealizowane wyjazdy

Wyjazd do Tajlandii dla 32 osób

Wyjazd integracyjny miał na celu poznanie kultury Tajlandii, jej zabytków i architektury. Uczestnicy wypoczywali w rozrywkowej Pattaya i Bangkoku, podróżując, zwiedzając i odpoczywając na rajskich plażach.

tajland.gif
Wyjazd na Cypr dla grupy 112 osób

Motywacyjny wyjazd dla grupy najlepszych sprzedawców. Bliskość miasta Paphos z licznymi rozrywkami oraz wycieczki fakultatywne po tej urokliwej wyspie urozmaiciło czas uczestnikom.

cypr.png
Wyjazd do Tunezji dla grupy 68 osób

Wyjazd miał charakter integracyjny. Uczestnicy wyjazdu spędzili czas korzystając ze słońca na plaży oraz zwiedzając zabytki Tunezji. Bawili się w rozrywkowym Hammamecie, niezapomniane wrażenia w Tunisie i starożytniej Kartaginie oraz wyjazd jeepami na Saharę.

tunis.gif
Wyjazd na Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa) dla 25 osób

Wyjazd sylwestrowy i integracyja dla grupy singli. Niezapomniana impreza noworoczna połączona z wypoczynkiem oraz aktywnym zwiedzaniem wyspy. Wycieczka na wulkan Teide, do bajecznego Loro Parku oraz niesamowite widoki w Masce.

teneryfa.png

Zgłoś zainteresowanie wyjazdem

Dotychczas zaufali nam:

Dołącz do Newslettera Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę

zapisz się na newsletter