O firmie

 

Kim jesteśmy

Jesteśmy Biurem Podróży o zasięgu ogólnopolskim. Firma działa od 2006 roku i od tego czasu dynamicznie rozwijamy się jako centrum rezerwacji i planowania wypoczynku. Proponujemy starannie sprawdzone oferty znanych i cenionych touroperatorów. Służymy radą i opieką od momentu wyboru kierunku, aż po bezpieczny powrót. Od początku do końca trwania Pańswta urlopu!

Nasza misja

Chcemy pomagać w podróżowaniu, aby wszyscy turyści mogli z łatwością rezerwować i odkrywać najciekawsze miejsca na świecie.

 

Jak działamy?

 Nasze biuro wyposażone jest w najnowocześniejszą infrastrukturę rezerwacyjną. Zapewniamy szybki dostęp do największej bazy ofert ponad 50 liczących się touroperatorów w kraju i za granicą. Niezdecydowanym umożliwiamy zakup wycieczek wsparty profesjonalnym doradztwem naszego personelu, specjalizującego się w poszczególnych destynacjach

Dlaczego warto nam zaufać ?

Łączymy jakość, terminowość i efektywność. Posiadamy wiedzę i własne rozwiązania, które pozwalają realizować potrzeby Klientów! U nas zyskuje się zarówno wymarzony urlop jak i rzetelną informację.
 

Zostań naszym Klientem - Masz gwarancję najniższej ceny!

Podajemy ceny wyłącznie ostateczne i całkowite, które zawierają wszystkie opłaty i uwzględniają wszystkie rabaty i zniżki. Posiadamy ofertę największych organizatorów i przedstawiamy najkorzystniejsze ceny.

Na stronach B.P. NajlepszeWakacje mogą Pańswto w prosty sposób zdecydować, który organizator ma najkorzystniejszą ofertę w stosunku do planowanego terminu.